W związku z występującym problemem technicznym telefonu stacjonarnego, prosimy o kontakt poprzez numer tel. komórkowego: +48 781 950 616. Przepraszamy za utrudnienia.

Medycyna estetyczna

Powszechnym pragnieniem zarówno kobiet jak i mężczyzn stało się zatrzymanie czasu i zapobieganie procesom starzenia się by zachować młody wygląd.

Medycyna estetyczna to głównie zabiegi profilaktyczne i rekonstrukcyjne zapobiegające procesom starzenia się skóry. To dzięki nimi możemy cieszyć się promienną i odżywioną skórą utrzymując młody i atrakcyjny wygląd. Starzenie się jest procesem nieuniknionym, z wiekiem skóra traci zdolność regeneracji co powoduje zmniejszenie napięcia i jędrności. Zmarszczki dodają nam lat a ich pojawienie się jest uzależnione od wielu czynników.

Zabiegi profilaktyczne to nie jedyne możliwości medycyny estetycznej. Szeroka linii różnorakich zabiegów a także coraz to większy rozwój technologii pozwalają nie tylko usunąć niedoskonałości o różnym podłożu, zapobiec procesom starzenia się ale i również uzyskać satysfakcję z własnego wyglądu korygując to co nam się w nim nie podoba poprzez zabiegi między innymi pozwalające na zmianę owalu twarzy czy w ostatnim czasie bardzo popularne zabiegi powiększania i modelowania ust.

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje:

lekarz Jan Harasiewicz

Cennik zabiegów z medycyny estetycznej

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje lekarz Jan Harasiewicz.

Toksyna botulinowa - 1 okolica 650 PLN
Toksyna botulinowa - 2 okolice 900 PLN
Toksyna botulinowa - 3 okolice 1200 PLN
Mezoterapia - Twarz 600 PLN
Mezoterapia - Twarz + Szyja + Dekolt 850 PLN
Wypełnianie zmaszczek kwasem hialuronowym 800 PLN
Osocze i fibryna bogatopłytkowa (wampirzy lifting) - Twarz 700 PLN
Osocze i fibryna bogatopłytkowa (wampirzy lifting) - Twarz + Szyja + Dekolt 900 PLN
Peelingi medyczne (nawilżający, regenerujący, rozświetlający) 250 PLN
Powiększanie, modelowanie ust (1 ml) 900 PLN
Nawilżenie ust 400 PLN
Lipoliza iniekcyjna 500 - 900 PLN
Nici PDO 500 PLN
Leczenie nadpotliwości (pachy, dłonie, stopy) 1200 PLN
Leczenie łysienia (seria 3 zabiegów) 1300 PLN
Wycięcie znamion z twarzy (badanie histopatologiczne w cenie) 500 PLN
Hialuronidaza / Korekta / Modelowanie i wypełnienie ust (1 ml) 1000 PLN
Hialuronidaza 500 PLN
Leczenie bruksizmu toksyną botulinową 1200 PLN

Podstawa prawna: ustawa Prawo Atomowe / Dz.U. 2021 poz. 623/ zgodnie z art. 32c pkt.2. Jednostka wykonuje działalność związaną z narażeniem na promieniowanie jonizujące, polegające na: Uruchamianiu i stosowaniu urządzeń wytwarzających promieniowanie jonizujące, w jednostce występują następujące urządzenia wytwarzające promieniowanie jonizujące; KODAK 2200( stacjonarny) - DECYZJA nr 2/32/2017r. z dnia 16 marca 2017 roku. Jednostka posiada zezwolenie na uruchomienie następujących pracowni: Gabinet Stomatologiczny RTG- DECYZJA nr1/31/2017r. z dnia 16 marca 2017 roku. Jednostka przed uruchomieniem pracowni miała wykonane pomiary rozkładu dawki promieniowania X w otoczeniu aparatu - na podstawie wyników stwierdzono że dawka graniczna promieniowania jonizującego nie przekracza 1m Sv/rok dla pomieszczeń ogólnodostępnych. Jednostka podlega kontroli Małopolskiemu Państwowemu Wojewódzkiemu Inspektorowi Sanitarnemu w Krakowie, 31-202 Kraków, ul. Prądnicka 72 - Oddział Higieny Radiacyjnej. Jednostka przed uruchomieniem pracowni miała wykonane pomiary rozkładu dawki promieniowania X w otoczeniu aparatów - na podstawie wyników stwierdzono że dawka graniczna promieniowania jonizującym nie przekracza 1mSv/rok dla pomieszczeń ogólnodostępnych. Jednocześnie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 listopada 2020 r. w sprawie ochrony przed promieniowaniem jonizującym pracowników zewnętrznych narażonych podczas pracy na terenie kontrolowanym lub nadzorowanym (Dz.U.2020 poz. 2313) oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków bezpiecznej pracy ze źródłami promieniowania jonizującego )Dz.U.2020 poz 2300), Gabinet Stomatologiczny RTG w/w jednostce jest terenem nadzorowanym. Jednostka prowadzi kontrolę narażenia pracowników przy pomocy: dawkomierzy indywidualnych Instytut Fizyki Jądrowej Laboratorium Dozymetrii ul. Radzikowskiego 152, 31-342 Kraków numer ID 4984 w ciągu minionych 12 miesięcy zmierzona dawka efektywna wyniosła poniżej 6 mSv, personel zakwalifikowany do kategorii narażenia na promieniowanie jonizujące "B". Rozporządzenie Rady ministrów w sprawie dawek granicznych promieniowania jonizującego (Dz.U z 2005 poz. 168)- dopuszczalna w narażeniu na promieniowanie jonizujące wynosi: pracownicy: 20mSv/rok; ogół ludności: 1 mSv/rok.

Uwaga: Na podstawie zmierzonych i obliczonych dawek stwierdza się, że działalność w minionych 12 miesiącach nie miała negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i środowiska. Gabinet Stomatologiczny RTG nie uwalnia do środowiska substancji promieniotwórczych.