Podczas pierwszej wizyty stomatologicznej w Ziętek Clinic dokonamy przeglądu stanu uzębienia pacjenta. Jeżeli pacjent nie posiada aktualnego zdjęcia pantomograficznego (wykonanego maksymalnie 3 miesiące wczeniej) zalecamy jego wykonanie które jest możliwe w naszej klinice. Przegląd jamy ustnej pozwala nam na zdiagnozowanie zębów które należy poddać leczeniu, natomiast na zdjęciu pantomograficznym lekarz może wykryć zmiany które nie dają żadnych objawów, torbiele, niepoprawne lecznie kanałowe, korzenie pozostawione po niekompletnych ekstrakcjach, a nawet nowotwory. Na podstawie oceny przez lekarza sporządzony zostaje indywidualny i kompleksowy plan leczenia, uwzględniajacy informacje, wszystkie zęby zakwalifikowane do leczenie, harmonogram zabiegów niezbędny do ich całkowitego wyleczenia wraz z kosztorysem oraz przybliżony czas leczenia.

W naszej klinice leczymy kompleksowo- współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii: zachowawczej, estetycznej, endodoncjii, periodontologi, protetyki, chirurgii, implantologii, najmniejszych pacjentów - pedodoncji oraz profesjonalnymi higienistkami stomatologicznymi.

Pod koniec wizyty wspólnie ustalamy dogodne dla nas i państwa terminy następnych wizyt.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Endodoncja

Leczenie kanałowe polega na mechanicznym usunięciu chorej miazgi zęba, oczyszczeniu i dezynfekcji…

Pedodoncja

Główny nacisk w stomatologii dziecięcej powinno kłaść się na zapobieganiu powstawania problemów w obrębie…

Periodontologia

Celem zabiegów jest likwidacja stanu zapalnego oraz odbudowa tkanek utraconych w przebiegu choroby…

Profilaktyka

Higiena jamy ustnej warunkuje zdrowy i estetyczny wygląd naszych zębów oraz uniknąć stałych przebarwień…

Protetyka

Jej celem jest przywrócenie prawidłowych funkcji żucia poprzez uzupełnienie braków w uzębieniu.…

Wybielanie zębów

Z upływem lat zęby stają się coraz ciemniejsze na skutek odkładania się barwników w zębinie oraz…

Stomatologia zachowawcza

Zajmuje się profilaktyką leczenia próchnicy i ubytków powstałych na skutek…

Implantologia

Dzięki zastosowaniu implantów unikamy zeszlifowania tkanek twardych zębów sąsiadujących z ubytkiem…

Piezochirurgia

Stanowi ona nowe podejście do sposobu wykonywania zabiegów, przy użyciu urządzenia piezoelektrycznego…

Opinie na temat naszej kliniki

 • Marcin
  Najlepszy dentysta u jakiego byłem. Bardzo dokładna oraz delikatna. Pacjent u tej Pani dentystki może zapomnieć co to znaczy ból. Polecam serdecznie.
  Marcin
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Gosia K.
  Odkąd pamiętam, dentysta kojarzył mi się tylko ze strachem i niechęcią, zmieniło się to po pierwszej wizycie u doktor Stempniewicz! Ma niesamowitą cierpliwość, w trakcie wizyty dokładnie informuje pacjenta o tym co robi w danym momencie, jest bardzo precyzyjna i wiem już, że znalazłam swojego dentyste! Szczerze polecam każdemu !! 🙂
  Gosia K.
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Paulina
  Pani doktor pomimo swojego młodego wieku jest kompetentnym i profesjonalnym specjalistą. Byłam zachwycona wizytą pod kątem tego jak dokładnie i szczegółowo zajęto się moim problemem. Nigdy żaden dentysta nie przekazał mi tylu ważnych i cennych informacji. Być może ceny usług są porównywalnie droższe do innych gabinetów stomatologicznych, jednak idzie za tym najwyższa jakość świadczonych usług. Bardzo serdecznie polecam!
  Paulina
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Maciej
  Do gabinetu Pani Agnieszki trafiłem po poważnych problemach z zębem które objawiały się ogromną opuchlizną i bólem. Ząb został szybko i bezboleśnie wyleczony, a problemy ustąpiły już po pierwszej wizycie. Po tej interwencyjnej wizycie został stworzony plan leczenia pozostałych zębów, którego przestrzegaliśmy, a ja wiedziałem czego się spodziewać. Od tego czasu udało się wyleczyć parę następnych zębów, gdzie zakres leczenia wahał się od leczenie próchnicy do kanałowego wraz z obudową zęba. Każda wizyta przebiegała bardzo dobrze, a po leczeniu ból ustępował natychmiastowo. Leczenie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze, co biorąc pod uwagę moją wrodzoną niechęć do stomatologów jest nie lada osiągnięciem! Zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę każdemu kto szuka stomatologa.
  Maciej
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Anna
  Jest to pierwszy lekarz który dokładnie mi pokazał jak używać nici dentystycznych, okazało się, że całe życie robiłam to złe ?! Pani doktor jest bardzo dokładna, mialam wykonany przegląd, zdjęcie RTG, otrzymałam plan leczenia z wytłumaczeniem co się dzieje i dlaczego, dostałam wskazówki co zmienić i na co zwrócić uwagę aby wyeliminować moje dolegliwości. Wypełnienie w zębie jest bardzo ładne -zero różnicy pomiędzy zdrowymi zębami. Bardzo polecam doktor Agnieszkę jest przemiła i widać ze jej wiedza jest ogromna 🙂 
  Anna
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Michał
  Bardzo delikatna i dokładna, zęby leczę od niedawna i jestem zadowolony mimo że boje się dentysty. Serdecznie polecam.
  Michał
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Ania
  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i perfekcyjna. Na początku przyszłam do Pani doktor na przegląd który był bardzo dokładny i szczegółowo opisany. Doktor Dudek rozwiała wszystkie moje wątpliwości, oraz wykonała pięknie moje jedynki które niestety po poprzednim lekarzu nie były zachwycające. Teraz cieszę się pięknym uśmiechem każdego dnia a to wszystko dzięki Pani doktor.
  Ania
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Mateusz
  Perfekcyjność - to słowo chyba najlepiej określa Panią Ewelinę. Wysłałem całą moją rodzinę - wszyscy, co do jednego zadowoleni z wizyty i efektów leczenia.
  Mateusz
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Dorota
  Profesjonalizm, zaproponowana optymalna metoda leczenia, uwzględniająca moje zdanie, ogromny szacunek do pacjenta. Leczenie całkowicie bezbolesne w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu. Dwa zęby które wcześniej były “leczone” u innego lekarza, zostały uratowane. Bardzo dziękuję Pani Doktor.
  Dorota
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Maciej W.
  Lekarz z powołania! Kontakt dostałem od znajomej i szczerze polecam osobom szukającym dobrego specjalisty. Leczenie zawsze odbywało się bezboleśnie, a z efektów jestem bardzo zadowolony. Klinika doktora Ziętka wyposażona jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, a przyjazna atmosfera zwiększa komfort leczenia. Naprawdę polecam!
  Maciej W.
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Aneta
  Mam bardzo skomplikowaną sytuację z z aktualną doktor, która mnie prowadziła. Narobiła szkód nieodwracalnych a ja sama jestem załamana ta sytuacją. Pan doktor Grzegorz Ziętek przywrócił mi wiarę w uczciwość lekarzy stomatologów po konsultacji jaka u niego odbyłam. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jakim wydaje się być po prostu dobrym człowiekiem. I nie wiem czy sam się na to zgodzi ale będę bardzo zabiegać aby to u niego w gabinecie “posprzątać po tajfunie” nieuczciwej i chyba mało wiedzącej o tym zawodzie dotychczasowej doktor. Bardzo dziękuje doktorze.
  Aneta
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Dawid Ś.
  Od dwóch lat jestem stałym pacjentem Doktora Grzegorza. Trafiłem do niego z polecenia i jestem bardzo zadowolony w wyników jego leczenia. Mój przypadek był bardzo skomplikowany ale dzięki doktorowi wszystko skończyło się jak najlepiej. Świetna atmosfera, poczucie humoru i mega profesjonalizm. Szczerze polecam!
  Dawid Ś.
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Joanna K.
  Pan Doktor uratował jakiś czas temu moją dwójkę, która była juz w bardzo złym stanie, a co za tym idzie, bardzo cierpiałam, ból był niesamowity. Ząb leczony był kanałowo, bez znieczulenia, a mimo to kompletnie nie czułam bólu i byłam zaskoczona że leczenie zakoczyło się tak szybko. Polecił mi go moj mąż i nie żałuję. Polecam w 100%.
  Joanna K.
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Ola
  Świetny lekarz, bardzo dokładny - co ważne u dentysty. Odnosi się wrażenie, że to prawdziwy esteta - z niezwykłą precyzją wypełnia zęby, dbając o komfort pacjenta. Przy tym to uśmiechnięta i miła osoba. Szkoda, że gabinet ma teraz na końcu świata 😉
  Ola
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Marta J.
  Opinie wystawiam po odbyciu kilkunastu wizyt. Zacznę od samej kliniki - przemiły, zaangażowany personel i przyjemne dla oka wnętrza. Dodatkowy plus za stażystów, którzy mogą podglądać pracę doktora. Plan leczenia przemyślany, uwzględniający możliwości finansowe pacjenta. Przechodząc do meritum, pan Grzegorz to najwyższej klasy profesjonalista, którego pracę można opisać tylko w superlatywach. Ogromna wiedza i dokładność przekłada się na świetne efekty leczenia. Lekarz artysta, dbający nie tylko o wyleczenie ale również o najwyższą estetykę wykonanych wypelnień. Do tego dodajmy wysoce rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej i mamy przepis na lekarza idealnego.
  Marta J.
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Mateusz
  Polecam najgoręcej. Pełen profesjonalizm, bezbolesne i wręcz przyjemne zabiegi, a efekty idealne (bo zupełnie niezauważalne). Przemiła obsługa całego gabinetu. Wszyscy są bardzo pomocni przy przejściu przez ten trudny proces jakim jest implantacja.
  Mateusz
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • ola1906
  Dzięki tej klinice, wizyta u dentysty przestała być przerażająca. Ogromny profesjonalizm doktora Grzegorza plus bardzo miła, przyjazna atmosfera, dzięki przemiłej obsłudze całego personelu. Leczę się tutaj już jakiś czas, leczyli się także moi rodzice i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam to miejsce, bo po wielu problemach z wieloma stomatologami, wreszcie wyjście do dentysty przestało być dla mnie traumatyczne. 🙂
  ola1906
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Mateusz
  Polecam najgoręcej. Pełen profesjonalizm, bezbolesne i wręcz przyjemne zabiegi, a efekty idealne (bo zupełnie niezauważalne). Przemiła obsługa całego gabinetu. Wszyscy są bardzo pomocni przy przejściu przez ten trudny proces jakim jest implantacja.
  Mateusz
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Wiktoria S.
  Profesjonalny i niezwykle sympatyczny dentysta, który sprawia, że nawet usuwanie ósemek nie jest koszmarem 🙂 bardzo dba zarówno podczas jak i po zabiegu, dokładnie monitorując stan zdrowia.
  Wiktoria S.
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Gość
  Rewelacyjny stomatolog o wspaniałym podejściu do ludzi. Mam dwa implanty wkręcone przez Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona, zabieg był bezbolesny, nawet nie byłam opuchnięta po zabiegu co bardzo mnie mile zaskoczyło! Po prostu świetny młody lekarz który się cały czas rozwija co widać po licznych certyfikatach i dyplomach gdy się wejdzie do jego gabinetu. Brakuje nam w Polsce takich fachowców! Naprawdę szczerze polecam korzystanie z usług Pana Doktora.
  Gość
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Tomek Kasprzyk
  Miałem przestrzeloną twarz na wylot z broni palnej w wyniku czego straciłem zęby w dolnej szczęce, przez wiele lat próbowałem trwale wyeliminować ubytek u wielu dentystów łącznie z zagranicznymi przychodniami stomatologicznymi (holenderskie). Niestety wszystko to okazywało się rozwiązaniem na krótką metę i problemy powracały. Dopiero rozpoczęcie leczenia u doktora Ziętka rozwiązało skutecznie moje problemy, mam wszczepione implanty które póki co sprawują się doskonale, poza tym poziom obsługi pacjenta jest na najwyższym poziomie, osobowość Pana Grzegorza jest szczególna i po kilku zdaniach z Nim pacjent czuje się rozluźniony i odstresowany. Również wiedza którą dysponuje i fascynacja wręcz tym zawodem powoduje że należy wskazać doktora Grzegorza Ziętka na najlepszego dentystę!
  Tomek Kasprzyk
Umów się

Zapraszamy na zabiegi
z zakresu medycyny estetycznej

Toksyna botulinowa - od 300 zł
Wampirzy lifting (twarz + szyja + dekolt) - 400 zł
Mezoterapia - 400 zł
Powiększenie, modelowanie ust - 500 zł (1 ml)
Nawilżenie ust - 200 zł
Leczenie nadpotliwości - 700 zł
Leczenie łysienia (seria 3 zabiegów) - 900 zł

Oferta promocyjna ważna do końca 2021 roku.
Liczba miejsc ograniczona.

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje lek. med. Jan Harasiewicz