Podczas pierwszej wizyty stomatologicznej w Ziętek Clinic dokonamy przeglądu stanu uzębienia pacjenta. Jeżeli pacjent nie posiada aktualnego zdjęcia pantomograficznego (wykonanego maksymalnie 3 miesiące wczeniej) zalecamy jego wykonanie które jest możliwe w naszej klinice. Przegląd jamy ustnej pozwala nam na zdiagnozowanie zębów które należy poddać leczeniu, natomiast na zdjęciu pantomograficznym lekarz może wykryć zmiany które nie dają żadnych objawów, torbiele, niepoprawne lecznie kanałowe, korzenie pozostawione po niekompletnych ekstrakcjach, a nawet nowotwory. Na podstawie oceny przez lekarza sporządzony zostaje indywidualny i kompleksowy plan leczenia, uwzględniajacy informacje, wszystkie zęby zakwalifikowane do leczenie, harmonogram zabiegów niezbędny do ich całkowitego wyleczenia wraz z kosztorysem oraz przybliżony czas leczenia.

W naszej klinice leczymy kompleksowo- współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii: zachowawczej, estetycznej, endodoncjii, periodontologi, protetyki, chirurgii, implantologii, najmniejszych pacjentów - pedodoncji oraz profesjonalnymi higienistkami stomatologicznymi.

Pod koniec wizyty wspólnie ustalamy dogodne dla nas i państwa terminy następnych wizyt.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Endodoncja

Leczenie kanałowe polega na mechanicznym usunięciu chorej miazgi zęba, oczyszczeniu i dezynfekcji…

Pedodoncja

Główny nacisk w stomatologii dziecięcej powinno kłaść się na zapobieganiu powstawania problemów w obrębie…

Periodontologia

Celem zabiegów jest likwidacja stanu zapalnego oraz odbudowa tkanek utraconych w przebiegu choroby…

Profilaktyka

Higiena jamy ustnej warunkuje zdrowy i estetyczny wygląd naszych zębów oraz uniknąć stałych przebarwień…

Protetyka

Jej celem jest przywrócenie prawidłowych funkcji żucia poprzez uzupełnienie braków w uzębieniu.…

Wybielanie zębów

Z upływem lat zęby stają się coraz ciemniejsze na skutek odkładania się barwników w zębinie oraz…

Stomatologia zachowawcza

Zajmuje się profilaktyką leczenia próchnicy i ubytków powstałych na skutek…

Implantologia

Dzięki zastosowaniu implantów unikamy zeszlifowania tkanek twardych zębów sąsiadujących z ubytkiem…

Piezochirurgia

Stanowi ona nowe podejście do sposobu wykonywania zabiegów, przy użyciu urządzenia piezoelektrycznego…

Opinie na temat naszej kliniki

 • ola1906
  Dzięki tej klinice, wizyta u dentysty przestała być przerażająca. Ogromny profesjonalizm doktora Grzegorza plus bardzo miła, przyjazna atmosfera, dzięki przemiłej obsłudze całego personelu. Leczę się tutaj już jakiś czas, leczyli się także moi rodzice i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam to miejsce, bo po wielu problemach z wieloma stomatologami, wreszcie wyjście do dentysty przestało być dla mnie traumatyczne. 🙂
  ola1906
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Mateusz
  Polecam najgoręcej. Pełen profesjonalizm, bezbolesne i wręcz przyjemne zabiegi, a efekty idealne (bo zupełnie niezauważalne). Przemiła obsługa całego gabinetu. Wszyscy są bardzo pomocni przy przejściu przez ten trudny proces jakim jest implantacja.
  Mateusz
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Wiktoria S.
  Profesjonalny i niezwykle sympatyczny dentysta, który sprawia, że nawet usuwanie ósemek nie jest koszmarem 🙂 bardzo dba zarówno podczas jak i po zabiegu, dokładnie monitorując stan zdrowia.
  Wiktoria S.
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Gość
  Rewelacyjny stomatolog o wspaniałym podejściu do ludzi. Mam dwa implanty wkręcone przez Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona, zabieg był bezbolesny, nawet nie byłam opuchnięta po zabiegu co bardzo mnie mile zaskoczyło! Po prostu świetny młody lekarz który się cały czas rozwija co widać po licznych certyfikatach i dyplomach gdy się wejdzie do jego gabinetu. Brakuje nam w Polsce takich fachowców! Naprawdę szczerze polecam korzystanie z usług Pana Doktora.
  Gość
  Opinia z portalu Znany Lekarz
 • Tomek Kasprzyk
  Miałem przestrzeloną twarz na wylot z broni palnej w wyniku czego straciłem zęby w dolnej szczęce, przez wiele lat próbowałem trwale wyeliminować ubytek u wielu dentystów łącznie z zagranicznymi przychodniami stomatologicznymi (holenderskie). Niestety wszystko to okazywało się rozwiązaniem na krótką metę i problemy powracały. Dopiero rozpoczęcie leczenia u doktora Ziętka rozwiązało skutecznie moje problemy, mam wszczepione implanty które póki co sprawują się doskonale, poza tym poziom obsługi pacjenta jest na najwyższym poziomie, osobowość Pana Grzegorza jest szczególna i po kilku zdaniach z Nim pacjent czuje się rozluźniony i odstresowany. Również wiedza którą dysponuje i fascynacja wręcz tym zawodem powoduje że należy wskazać doktora Grzegorza Ziętka na najlepszego dentystę!
  Tomek Kasprzyk
Umów się